Ofsetová Tiskárna Daniel Praha - Ofsetová tiskárna Daniel, ofsetový tisk Praha, knih, letáků a plakátů

TISKÁRNA DANIEL

Expresní digitální tisk

Tiskoviny jestě v den objednávky

DIGITÁLNÍ TISK

 

TECHNOLOGICKÉ VYBAVENÍ MALONÁKLADOVÉHO DIGITÁLNÍHO TISKU

 

   - digitální tiskový stroj Konica Minolta ACURIO PRESS 6085

    - digitální tiskový stroj Konica Minolta ACURIO PRESS 6085 

- digitální tiskový stroj Konica Minilta BIZHUB PRO 6000L

 

Digitální tiskové stroje BIZHUB PRESS 6085 tisknou ve srovnatelné kvalitě jako OFSETOVY TISK. Výhodou je možnost tisku i malých nákladů.

 

Ofsetová a digitální  tiskárna Daniel Vám nabízí kromě ofsetového tisku také malonákladový digitální tisk.  Tiskneme na třech profesionálních produkčních strojích KonicaMinolta BIZHUB PRESS C1100, BIZHUB PRESS C1085 a  BIZHUB PRO 6000 L.

Kromě kvality digitálního tisku srovnatelné s ofsetovým tiskem Vám jsme schopni zrealizovat zakázky v expresních termínech nebo i na počkání, pokud se jedná o běžné nenáročné tiskoviny jako jsou, vizitky, letáky, plakáty, svatební oznámení atd. Potřebujete rychlou kalkulaci do 10ti minut? Pošlete nám poptávku pomocí kalkulačního formuláře nebo emailem na digitální tisk a vyzkoušete jednu z nejlevnějších digitálních tiskáren v Praze. 

Rychlost digitálního tisku

Digitální tisk je na rozdíl od ofsetového možno zhotovit i na počkání. Ihned po vytištění, lze řezat na požadovaný formát nebo jinak dokončit. Ať již dalším zušlechtěním (  laminace, UV lak atd…), nebo svázáním do požadované vazby. Vazba V1, vazba V4, vazba V8, twin vazba.


Kvalita digitálního tisku

V dnešní době je digitální tisk kvalitou již srovnatelný s ofsetovým tiskem. Digitální tisk dokáže potisknout převážnou část materiálů určených pro ofsetové stroje a na některé materiály je digitální tisk i vhodnější. Jelikož víme, že hodně lidí stále digitálnímu tisku nevěří, u poptávek patřících spíše na digitální tisk, Vám počítáme cenu jak při tisku ofsetovým tiskem, tak digitálním tiskem.

Dokončující zpracování digitálního tisku

Tiskána Daniel Vám kromě ofsetového tisku a digitálního tisku, nabízí také veškeré dokončující zpracování tiskovin. Veškeré vybavení máme pod jednou střechou, proto jsme Vám schopni ve velmi krátkých termínech dokončit i tiskoviny vytištěné digitálním tiskem. Poskládáme Vám letáky, nalaminujeme obálky brožur nebo časopisů, vysekneme nebo neperforujeme jakékoliv další tiskoviny. U brožur nebo katalogů sešijeme vazbou V1, nebo V2. Kalendáře zavřeme do TWIN vazby. Digitální tisk Vám umíme zpracovat stejně jako ofsetový tisk. 

POPTAT NEJLEPŠÍ CENU
  • Captcha Captcha obnovit
  •  
    * Položky označené hvězdičkou jsou povinné

    DOPRAVA VAŠICH TISKOVIN

    Nabízíme rozvoz veškerých tiskovin na místo určení po Praze, ČR nebo Evropě. Víme jak těžké najít nového klienta. Jste-li agentura, nebo zproztředkovatel ofsetového tisku, můžete si být jisti, že Vás budeme ctít vždy jako prvního klienta.