Ofsetový tisk

Tiskárna Daniel zajišťuje ofsetový tisk v nepřetržitém třísměnném provozu na pětibarvovém tiskovém stroji MAN ROLAND 305, který je plně propojen s jednotkou CTP SCREEN s WORKFLOW EQUIOS PT-R prostřednictvím protokolu CIP 3. V případě potřeby rozšiřujeme provoz i na soboty, neděle a svátky. Naší předností je vysoká flexibilita a v případě potřeby i dodávky ve velmi krátkých termínech.

Tiskneme pro Vás

Ofsetová tiskárna Daniel Vám nabízí kompletní zpracování tiskovin od grafického návrhu až po finální dokončení tiskovin.

Doprava Vašich tiskovin

Ofsetová tiskárna Daniel Vám nabízí rozvoz veškerých tiskovin na místo určení po Praze, ČR nebo Evropě. Tiskoviny doručujeme v neoznačených automobilech s Vašimi dodacími listy. Víme jak těžké najít nového klienta. Jste lli agentura, nebo zproztředkovatel ofsetového tisku, můžete si být jisti, že Vás budeme ctít vždy jako prvního klienta. 

Novinky v ofsetovém tisku

Posilujeme ofsetový tisk, a proto jsme zakoupili nový tiskový stroj pro ofsetový tisk KBA PERFORMA, který je stejně jako MAN ROLAND vybaven technologií CIP 3, a je plně propojen s jednotkou CTP SCREEN. Obracecí zařízení dokáže tiskové médium potisknout z obou stran 2/2 nebo 1/1 jedním průchodem stroje, proto Vám dokážeme při tisku takto barevných knih tištěných ofsetovým tiskem nabídnout ještě levněji.

Kvalita je u nás stále na prvním místě, ale díky novému ofsetovému tiskovému stroji Vám dokážeme nabídnout také levnější ceny a rychlejší tisk. Vyzkoušejte si nás při tisku vizitek, tisku letáků, tisku plakátů, tisku brožur, tisku katalogů, tisku knih nebo tisku kalendářů.