Digitální tisk

TECHNOLOGICKÉ VYBAVENÍ MALONÁKLADOVÉHO DIGITÁLNÍHO TISKU

- malonákladový tiskový stroj Konica Minolta BIZHUB PRESS C1100

- malonákladový tiskový stroj Konica Minolta BIZHUB PRESS C1085

- malonákladový tiskový stroj Konica Minilta BIZHUB PRO 6000L

Tiskárna Daniel s.r.o. zakoupila jako první v CR novinku od firmy Konica Minolta. Digitální tiskový stroj BIZHUB PRESS C1100. Od začátku září Vám nabízíme ještě rychlejší termíny a zajímavější ceny v malonákladovém tisku vizitek, letáků, brožur, časopisů, kalendářů a dalších tiskových produktů. A to vše ve srovnatelné kvalitě jako je OFSETOVÝ TISK.

Ofsetová a digitální  tiskárna Daniel Vám nabízí kromě ofsetového tisku také malonákladový digitální tisk.  Tiskneme na třech profesionálních produkčních strojích KonicaMinolta BIZHUB PRESS C1100, BIZHUB PRESS C1085 a  BIZHUB PRO 6000 L.

Kromě kvality digitálního tisku srovnatelné s ofsetovým tiskem Vám jsme schopni zrealizovat zakázky v expresních termínech nebo i na počkání, pokud se jedná o běžné nenáročné tiskoviny jako jsou, vizitky, letáky, plakáty, svatební oznámení atd. Potřebujete rychlou kalkulaci do 10ti minut? Pošlete nám poptávku pomocí kalkulačního formuláře nebo emailem na digitální tisk a vyzkoušete jednu z nejlevnějších digitálních tiskáren v Praze.

Rychlost digitálního tisku

Digitální tisk je na rozdíl od ofsetového možno zhotovit i na počkání. Ihned po vytištění, lze řezat na požadovaný formát nebo jinak dokončit. Ať již dalším zušlechtěním (  laminace, UV lak atd…), nebo svázáním do požadované vazby. Vazba V1, vazba V4, vazba V8, twin vazba.


Kvalita digitálního tisku

V dnešní době je digitální tisk kvalitou již srovnatelný s ofsetovým tiskem. Digitální tisk dokáže potisknout převážnou část materiálů určených pro ofsetové stroje a na některé materiály je digitální tisk i vhodnější. Jelikož víme, že hodně lidí stále digitálnímu tisku nevěří, u poptávek patřících spíše na digitální tisk, Vám počítáme cenu jak při tisku ofsetovým tiskem, tak digitálním tiskem.

Dokončující zpracování digitálního tisku

Tiskána Daniel Vám kromě ofsetového tisku a digitálního tisku, nabízí také veškeré dokončující zpracování tiskovin. Veškeré vybavení máme pod jednou střechou, proto jsme Vám schopni ve velmi krátkých termínech dokončit i tiskoviny vytištěné digitálním tiskem. Poskládáme Vám letáky, nalaminujeme obálky brožur nebo časopisů, vysekneme nebo neperforujeme jakékoliv další tiskoviny. U brožur nebo katalogů sešijeme vazbou V1, nebo V2. Kalendáře zavřeme do TWIN vazby. Digitální tisk Vám umíme zpracovat stejně jako ofsetový tisk.

Co pro Vás tiskneme

Digitálním tiskem pro Vás tiskneme tyto materiály, které Vám jsme schopni zpracovat od grafického návrhu, až po finální zpracování.

Doprava Vašich tiskovin

Digitální tiskárna Daniel Vám nabízí rozvoz veškerých tiskovin na místo určení po Praze, ČR nebo Evropě. Tiskoviny doručujeme v neoznačených automobilech s Vašimi dodacími listy. Víme jak těžké najít nového klienta. Jste li agentura, nebo zproztředkovatel digitálního tisku, můžete si být jisti, že Vás budeme ctít vždy jako prvního klienta.