Ofsetová Tiskárna Daniel Praha - Ofsetová tiskárna Daniel, ofsetový tisk Praha, knih, letáků a plakátů

TISKÁRNA DANIEL

Technologie tisku

ofset, digital, velkoformát

 

TECHONOLOGIE

 

ŠETŘÍME ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

V srpnu roku 2018 jsme pro ofsetový tisk  zakoupili plně automatický zařízení pro přímý osvit bezprocesních tiskových desek CTP SCREEN s WORKFLOW EQUIOS PT-R . Zařízení pro vyvolání tiskových desek pro ofsetový tisk nepotřebuje žádnou chemikálii, jako tomu bylo v minulých letech a tak je mnohem šetrnější k životnímu prostředí.

Posilujeme ofsetový tisk, a proto jsme zakoupili nový tiskový stroj pro ofsetový tisk KBA PERFORMA, který je stejně jako MAN ROLAND vybaven technologií CIP 3, a je plně propojen s jednotkou CTP SCREEN. Obracecí zařízení dokáže tiskové médium potisknout z obou stran 2/2 nebo 1/1 jedním průchodem stroje, proto Vám dokážeme při tisku takto barevných knih tištěných ofsetovým tiskem nabídnout ještě levněji.

Kvalita je u nás stále na prvním místě, ale díky novému ofsetovému tiskovému stroji Vám dokážeme nabídnout také levnější ceny a rychlejší tisk. Vyzkoušejte si nás při tisku vizitek, tisku letáků, tisku plakátů, tisku brožur, tisku katalogů, tisku knih nebo tisku kalendářů.

OFSETOVÝ TISK – CIP3

Ofsetové tiskové stroje jsou s CTP propojeny prostřednictvím CIP3 protokolu přímo z dat zpracovávaných RIPem. Vlastní CTP SCREEN s WORKFLOW EQUIOS PT-R nám umožňuje zrychlení a standardizaci celého výrobního procesu v ofsetovém tisku.

KVALITA OFSETOVÉHO TISKU

Ofsetový tisk pravidelně prověřujeme a testujeme nárůsty tiskového bodu při tisku, osvit desek a další s tím spojené výrobní procesy, abychom Vaše tiskoviny ofsetovým tiskem vytiskli vždy v té nejvyšší kvalitě a ve stejné barevnosti při opakujícím se ofsetovém tisku.

Disponujeme druhou generací hybridního tiskového rastru SPEKTA 2, který mají pouze 4 tiskárny v ČR.

PŘÍJEM DAT – OFSETOVÝ TISK

Tisková data na pro ofsetový tisk přijímáme v PDF nebo jako postscriptový soubor. Data do 12MB je možné posílat na následující e-mailovou adresu:
info@tiskarnadaniel.cz

Větší objem dat pak na FTP – přístupy Vám rádi sdělíme.

OFSETOVÝ TISK NEBO DIGITÁLNÍ TISK?

Nejste si jisti zdali pro Vaši tiskovinu využít ofsetový tisk nebo digitální tisk? Prohlédněte si naše webové stránky kde můžete zjistit více o ofsetovém tisku nebo digitálním tisku a jeho výhodách, nebo nám napište nebo zavolejte, rádi Vám o ofsetovém tisku i digitálním tisku řekneme více a pomůžeme zvolit správnou technologii pro Vaše tiskoviny.

STANDARDIZACE VAŠICH TISKOVIN

 • tisk vizitek
 • tisk letáků
 • tisk plakátů
 • tisk bloků
 • tisk hlavičkových papírů
 • tisk brožur
 • tisk katalogů
 • tisk knih
 • tisk výročních zpráv
 • tisk kalendářů
 • tisk netradičních tiskovin

 

POPTAT NEJLEPŠÍ CENU
Souhlasím se vším