Profil společnosti

Tiskárna Daniel s.r.o.

Působíme na polygrafickém trhu v ofsetovém tisku  již přes dvacet let, kdy jsme se transformovali z malé "garážové" tiskárny, až po dnešní středně velkou ofsetovou a digitální tiskárnu, která je ve výrobě zcela soběstačná.

Od samého počátku jsme se soustředili především vstřícný a přátelský přístup k zákazníkovi, a na kvalitu ofsetového tisku  včetně následného zpracování tiskovin. Nyní Vám kromě ofsetového tisku nabízíme také digitální tisk, který je jako doplněk na menší náklady k ofsetovému tisku. Díky vlastnímu CTP a třísměnému Nonstop ofsetovému tisku a digitálnímu tisku jsme pro Vás připraveni vytisknout zakázky ve velmi krátkých časech při zachování stejné kvality tisku. Samozřejmostí je možnost odvozu veškerých tiskovin naší dopravou po ČR i do zahraničí.

Vážíme si našich klientů ,a práce kterou nám dávají na ofsetový tisk a digitální tisk se snažíme zrealizovat v co nejkratší době a v té nejvyšší možné kvalitě. Zveme Vás k nám do tiskárny, prohlédnout si ofsetovou tiskárnu a digitální tiskárnu se  zakázky které jsme zrealizovali. U nás se vždy setkáte se vstřícným jednáním, ať budete chtít vytisknout vizitky nebo velký katalog.

Ofsetový tisk

Tisk vizitek, tisk letáků, tisk plakátů, tisk katalogů, tisk kalendářů, tisk brožur, tisk knih, tisk netradičních tiskovin.

 

 

Vyzkoušejte si naše služby a my uděláme vše proto ,abyste byli spokojeni.

 

 

Tiskárna Daniel s.r.o.